Nieśmiertelne Gry
Lista gier
Szukaj Zaloguj Zarejestruj
Powiązane:
Zeus Pan Olimpu Age of Empires Knights and Merchants
Cesarz: Narodziny Państwa Środka
Dlaczego tu jest reklama?

Losowy artykuł

[Solucja] Dynastia Xia - Szkolenie Banpo

O grze Cesarz: Narodziny Państwa Środka - napisz swój komentarz jeśli grałeś / grałaś

Cesarz: Narodziny Państwa Środka jest klasyczną grą City Building z 2002 roku.

Przenieś się do miast starożytnych Chin, rozwijaj je i doprowadź do rozkwitu zapewniając swoim obywatelom wszystkie potrzebne usługi i towary. Dostań się w łaski bogów, a wtedy nikt ci nie zagrozi.

Najważniejsze jest sprowadzenie mieszkańców do miasta i zapewnienie im odpowiednich warunków - produkowanie niezbędnych towarów, budowanie potrzebnych placówek. Nigdy nie jest się jednak samemu na mapie świata - ważne są też stosunki z sąsiadami i handel. Cesarz: Narodziny Państwa Środka jest osadzona jest w realiach starożytnych Chin, gdzie bardzo ważną rolę odgrywali bohaterowie-bogowie, którzy byli tam czczeni. Wspomogą oni miasto jeśli są przychylni, jednak potrafią także uczynić wiele złego jeżeli miasto czymś im zawiniło.

Losowa porada | zobacz wszystkie

Dla twórców map: Mur Chiński i Wielki Kanał
Pamiętaj o jednej rzeczy: Mur Chiński i Wielki Kanał to monumenty tak wielkie, że ciągną się w poprzek całej mapy! Z powodu ich rozmiarów, jeśli zechcesz, by gracz wybudował jeden z tych monumentów, musisz go najpierw umieścić na mapie, w trakcie jej edycji. Dodatkowo, rozmiar tych dwóch monumentów sprawia, że gdy już rozplanujesz mapę, umieszczenie ich na gotowym terenie będzie praktycznie niemożliwe, dlatego NAJPIERW stawiaj miejsce na odcinek Wielkiego Muru, czy Kanału, dopiero potem planuj teren.
Poza tym, Wielki Mur Chiński jest nierówny- niektóre jego odcinki znajdują się na wyższym terenie, a inne na mniejszym. Gdy już postawisz Mur Chiński na czystej mapie, automatycznie zostaną podniesione kawałki terenu. Do ciebie należy potem uzupełnienie automatycznych wzniesień tak, aby wyglądały naturalnie.
komentarze (0)

N-Gry.pl © Wszelka treść zawarta w vortalu jest własnością ich autorów. Zabrania się kopiowania bez zgody autora.
| Kontakt | O Vortalu |